Якби тато,зміг обняти
Та вмостити на коліна,
Якби тато міг сказати,
Що для нього я-єдина.
Якби тато жив ще досі…….
Пам’ятаю….міцні руки,
Щирий погляд,добре серце…
Відпечаток смерті-муки.
Скільки років промайнуло
Скільки б всього розповісти.
Та немає більше тата,
І колін,що можна сісти.