Для голосування необхідно авторизуватись

Мовчи, Доріане, мовчи

                       «Один одного кличемо з тьми,

                         І кожне слово, наче ліс,

                         В якому блукаємо ми.»

                                                (Райнер М. Рільке)

Серед тьми я кличу людей:

Відповідає тиха сновида луна –

Тільки вона незрима й сумна

І все. Вітер-варяг Борей

Щось проспіває. Колись. До дна

Випитий келих сутінок зла.

Алеями йде Доріан Грей.

І все. І край. І людей нема.

І кожне слово почуте – ліс,

Хащі, терен і дзьоб орла.

Стільки часу кличемо з тьми:

Кличемо й кличемо – все дарма.

Якийсь дивак загубив слова:

Збираємо в кошик речей.

Над вратами напис: «Все марнота»

А ми все блукаємо,

А ми все шукаємо,

Собі серце краємо,

А ми все збираємо,

Слова, слова, слова…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій