Для голосування необхідно авторизуватись

Рання осінь

                             «…Колись я в коледжі

                                  Був дзвонарем, досі відчуваю важкість

                                  Мотузки дзвону в руці своїй…»

                                                                               (Шеймас Гіні)

Рання осінь

Зазирає в вікно мого дому –

А там ніч.

Лагідний вітер

Кватирку мою відчиняє –

А там пустка.

Навіть миші цей дім покинули

(Бо навіщо

Зупиняти веселим шурхотом

І нерозважливим писком

Тишу

Яка одвічна).

Рання осінь

Веселою гостею

Зазирнула в оцю порожнечу,

А там падолист,

А там сивий книжник

Наче ісландська сова білий,

Замість старих фоліантів гортає

Темні сторінки ночі,

Бліді літери Місяця,

Одкровення енотери сутінок,

Літописи чорного крука.

Рання осінь

Не захотіла жити

Навіть кілька теплих днів останніх

У цій порожнечі вічній,

Побігла

Лише лишила

Легкий слід в саду…

Я гортаю, гортаю, гортаю

Замість сторінок книг

Темні сторінки ночі…

1

Автор публікації

Офлайн 5 днів

bratlibo

1 390
Коментарі: 54Публікації: 1064Реєстрація: 11-04-2020

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.01.2024

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 31.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій