-У лікарні якось казали (Повідав куму кум Мороз), Що від жирного від сала Буває миттєвий склероз. -Проаналізую усе як слід: Таки правду кажуть люди (Як наїмсь сальця в обід- То й повечеряти забуду)!
Гумореска
-Ходімо,куме,постріляєм (Я ще не був на полюванні)?;- То як:сезон зимовий відкриваєм?- Запропонував кум Роман куму Вані. * * * Ідуть(напав густий туман)- БАХ!!!-Шукає рачки… -Ну,що?-цікавиться Роман. -Немовби пір’я з качки… БАХ!!!-І впав на коліна… -Кого?-кум питає. -Стрибуна з трампліна(!), Бо палиць немає!..
-Де винайшли автородео (Сусід якось Яшка питає) В Парижі чи в Монтевідео? -У нас(Яшко відповідає)!!! Це-завдяки моїй дружині (Примружив очі лукаво);- Коли їздить на машині… Їй(!)довірено було право!
Спитав друга Влас: -А скажи но,Гоша, Дороги чому в нас Такі…нехороші?.. Весело тут стало Гоші (Аж за боки хапається): -Так асфальт хороший На дорозі не валяється!
Інспекторша на прямій Авто зупинила… -За що(зарюмсав водій) Фортуна немила? Я від правил,як нада, Не відступив і кроку… Жінка витягла помаду І стала(із лівого боку): -Не нийте(почув грубо Маршрутник Оверко): Підправити треба губи, А я…забула люстерко!
Випадок був із моряком: Турне велике він звершив- (На яхті сам-одинаком!!!) Навколо світу переплив!!! Репортер спитав в Степана (Після круїзу цього): -Що в морях та океанах Страшніш буває від усього? Прохрипів морський вовчисько: -Я пройшов багато миль, Та страшного не бачив і близько Серед усіляких хвиль… -А […]
Бачу я навіса, Під навісом столик;- Там ганяє біса Один алкоголик. Обхопив опору Обома руками: -Вирву,нема спору, До бісовой мами! -Навряд чи,Дем’яне (Бухарі сказали)- Ти вже дуже п’яний (Сили замало)… -Та ідіть до біса!- Мовив алкоголик; Оглянув навіса… І вирвав на столик!..
-Ось питання свіжі: Скажіть мені,діти, Людина без якої їжі Не може прожити? -Ну,й легке питання (Відповів Карпо Чечеря);- Простійше завдання- Обід,сніданок і вечеря!..
Йду додому й бачу диво (Чи,може,верзеться?): На балконі кіт грайливий До кімнати рветься… Донька двері відімкнула;- Наставила їжі;- Й в ІНТЕРНЕТ гайнула По новини свіжі… -Де ж це котик наш Натан (Не бачу його з тобою)? -Та відправила…на БАН За порушення спокою!..
Прощебетало ще з порога Филимона найменше маля: -Казав,тату,наш”географ”, Що…крутиться Земля(!)… Глянув на хлопчину: -Отаке пропащо!!!- Скажи йому,сину… Хай…закусює краще!
-Ох,і теща,куме,в вас- Жінка дуже гарна: Все у неї-вищий клас, І сама-шикарна!!! А погляд(ніяких проблем, Та ще й задаром!!!)- Одарить не те,що…рублем, А цілим…динаром! Не можу надивиться На сяючу усмішку (Буває,що сниться Ночами у ліжку)… А коса як блищить І на сонці виграє (Аж очі сліпить), Ніби злато в ній […]
-Де тварин записали (Сусід питає Ядвигу) Тих,котрі не попали У”Червону книгу”? Почув від молодиці: -Записані дуже гарно Усі ці звірі(й птиці)… У книгу кулінарну!..
Раз сказала зопалу Анфіса (Зарубавши курку): -Краще б вийшла я за біса, Ніж за тебе,Шурку! -Та не грайся,моя люба, З висловами цими слизькими- Бо не може бути шлюбу Між…родичами близькими!!!