Поетична мініатюра
Бывает, требуем прощений У тех кого, порой, обидев… Не принимаем возражений Легко виним, возненавидев
Дай Боже всім і сили, і тепла. На кожен крок – здоров’я і натхнення. Щоб наша Доля світлою була, Благословенна.
Якщо не віриш – краще й не люби! В чужих обіймах квітну я розмаєм. Я посміхнуся – зовсім не тобі. Про день вчорашній навіть не згадаю.
Дякую серцем долі: щастя завжди зі мною. Навіть у миті смутку. Навіть у сірі дні. Не піддаюся болю. Просто живу любов’ю. Просто ділюся сонцем: щастю нема ціни.
Ти – моя розрада, ти – моя надія. Ніжна, наче казка, вічна, наче мрія. Найніжніша ніжність, що у серці родиться, Найдобріша Діво Богородице.
Хай що не буде, завжди пам’ятай: Лише на краще всі на світі зміни. Життя складеться файно, так і знай. Фінал у нас щасливий, неодмінно!
Попрошу серцем крапельку весни. Спасибі, Зимо, за мороз та иній, За білий сніг, за ясне небо синє. Але уже тепло приходить в сни.
Закінчився день засніжений, подушки мурчать котами. Дівчатко з долоньками ніжними малює “стрілочки” мамі. Гуде надвечір’я в комині, на ганок прибився вітер… Солом’яний вечір цей в спомині нестиме дитя по світу: і котика очі примружені, й гладких пиріжків рядочок, карасики, братом навуджені, за образом зілля віночок, цибульку на вікнах. Калачики. Цю […]
Найкраща в світі. Вільна, наче вітер. Твоя душа усюди і ніде. Кого кохаєш, ще й сама не знаєш. Чекаєш щастя, і воно прийде…
Мого кохання ніжна невагомість – Вона не тане в промені світанку… І щастя, подароване натомість, – То справжнє сонце, то не забаганка.
Шепочи мені тихо про щастя та мрії. Обіцяй, що усе я, усе я зумію, Обіцяй, що для мене ти зможеш усе. І коли я почую, коли я повірю, І коли полюблю без усякої міри, Тільки щастя нам завтрашній день принесе.
Я сонечком до тебе посміхнусь. Лишень здається, ніби ми далеко. Ні долі, ні печалі не здаюсь, Хоч іноді бува нелегко. Уже давно минулось, що було, Забулось те, що більше не важливо. А сонце в серці ще не відцвіло, Тому що я завжди Щаслива. І завдяки, і всупереч всьому Із кожним […]
Найважливіше серцю – то сім’я… Не завжди просто, але так прекрасно. Є ти на світі. Є на світі я. І наше щастя.