Що в мене б'ється замість сердця?! Стій! Вже не б'ється, вже мовчить. Чому воно жорстке й холодне, Неначе камінь той, граніт? Чому немає там любові? Чому там музика мовчить?! Лиш трохи є жаги до волі, Та біль тихенько скавучить. І так пече,неначе в пеклі, Що догоряє там, в мені? Невже згора любов та ласка, Програвши злу у цій війні. Що в мене б'ється замість сердця? Чому і досі так болить?!!! Чому той біль, той біль у серці Так голосно вже там кричить?!!! 22.05.2015р.
Біль