Почуй, як важко дихає земля,
Бодай хворіє з того дня, повір,
Відколи перша хлинула війна,
І злобу стали сіяти вожді.
Земля жива, ось тільки-но біда,
Душа її не може зло терпіть,
Тому творця випрошує вона,
Усім прожити мирно, у єстві.
Для голосування необхідно авторизуватись
okПочуй, як важко дихає земля,
Бодай хворіє з того дня, повір,
Відколи перша хлинула війна,
І злобу стали сіяти вожді.
Земля жива, ось тільки-но біда,
Душа її не може зло терпіть,
Тому творця випрошує вона,
Усім прожити мирно, у єстві.
4 коментарі “Почуй!”
Слова Істини….
Дякую Вам за них, пані Лізо…
Важливо усвідомити та жити інакше, так як краще для усієї планети.
Коли побачила сміттєзвалище на власні очі, для мене це був шок!Дякую пані Наталія!
Дякую за корисне нагадування! Те, що люди роблять із Природою – жахливо!!! І дуже прикро, що кінця цьому не видно. Дуже сдивована, що можна настільки відчувати природний біль.
Дякую пані Катерино, за глибоке розуміння.