Краплі сліз похмурої неба безодні Так ніжно цілують, беручи за руки. Ти можеш? Прошу, лише тільки сьогодні... Примчати і взяти мене на поруки. Принести забуту в столі парасолю, Розкрити її, мов шатро підійняти - Тепер, хай вже злива періщить уволю. І мокру, як хлющ, чимдуж обійняти. На цілу секунду раптово збагнулось - А ми ж - незнайомцями бути могли!? В душі запекло, аж серце сказилось, Мов в гамівну сорочку його одягли. Існує той вимір, в якому не прИйдеш Ні в зливу, ані коли взірветься світ. В долоні обличчя моє не вІзьмеш Й не подивишся в очі у світлі софіт. Нестерпно і боязно тільки від думки - З коханням навік розминутися, Його не знайти чи застрілити лунко Й віч-на-віч з дощем залишитися. Побачивши тебе, нарешті... вдихаю - Нехай навіть і грім біснує так гучно. Чекай... я вже йду... безмежно кохаю... Крізь стіну води шепочеш беззвучно. Прошу, не зникай, мов видіння, як треба Зміню русла рік й перепишу долю Бо хто ж принесе мені в день журби неба Забуту... жовту в цяточку - парасолю.
2 коментарі “Злива”
Наскрізно…. Аж серце стискає.
Це надзвичайно, коли те, що пишеш – торкається сердець інших людей. Дякую, що відчуваєте разом зі мною!