За пазухой у ведьмы. На холме
В чертогах двух богов сменяем рясы
За руку Чернобога в Рождество
Чтоб обелить и выдать маракасы
.
Звени наш Белобог, мы фараоним
И ада след прОстыл – уволил Мастер
Иллюзион «Марго». Мы вне сифоним
Кто помнит, возродился ли Ланкастер
.
Но во лесах печали поостыли
В рождественские трели забрели
Где духи водятся, там сила – не забыли
Стоят нетронуты. Лишь квоты замели
.
И ведьМа на пороге улыбалась
Держала гримуар, что принесли.
Взгляд Белобога. Как она стеснялась
И хорошела. Рождество снесли
.
Дитя миров. Вне времени. В палати
Мы вместе с Чернобогом занесли
Ну, Белобогом. Мы теперь из знати
Поклоны небу 40 дней несли
.
Избушки нет уж. Дар – дитя-манДала
Ультрамариновых небесных одеял
За пазухой любовь. Моя цикада
И суженый, пан Белобог, звездой сиял

2 коментарі “Ведьмино рождество”
Це просто не поезія, це “Бісівщина” !!!!! це просто “Виклик САтани”, який поселився в Душі Талановитого Автора. Певно, що Автору треба час, щоб зрозуміти себе і не ховатись за образами Булгакова…. Не треба забувати, що кожне Слово може зробити ” Сатанинський постріл” в серце Автора. Я переживаю…..
І Вам добридень.
Відповім на Ваш коментар, але не збиралась.
Поперше було слово…
Все є від Бога.
Життя – це гра на межі обох світів, і вони обидва в нас.
Я розумію кожне слово, яке вплетено в поезію.
І слов‘янські мотиви, і міфологію, і авторські забаганки, але ж я не вписуюся в рамочні конструкції суспільства, релігій, вірувань.
Я плету своє письмо.
Усе має значення, і ВідьМА моя зовсім не та, що в Вас.
Кожен як дзеркало, бачить лише своє, як у анекдоті про муху, блжолу та квіткове поле…
Різний погляд на речі і я не намагаюся комусь подобатись)))
Мій погляд завжди у краще через будь-який опит та сенси, в яких нема ні плюсів ані мінусів, це лише досвід, особистий.
Хоч мила сільська дівчина, хоч гейша, хоч дівчина легкої поведінки… все має місце бути. Все є ми і від Бога.
А оті чорно-білі ігри, метафізична суть, то все є, але дещо інакше.
В мене все гаразд а ось що із Вашим світосприйняттям? З точки зору психічних, фізиологічний та соматичних констант там є питання. Поміркуйте
З повагою до Вас. Е.М.