Душа моя,ти мiй тягар,
Так гаряче печеш менi у грудях…
Болиш менi ,мiй почуттiв узвар,
I кислим словом линеш по вустах.
Хотiла б я пожить зовсiм без тебе,
Менi так тяжко ,нiкому й сказати
Що порятунку iншого не треба,
Лише б хтось поруч був,когось би обiйняти…
Не злим,ласкавим,тихим словом,
Промовив-“Я тебе люблю”.
I нiжностi ,безпечним колом
Душу огорнув мою.