Для голосування необхідно авторизуватись

Реальна психологія

Прочитавши книгу, якогось новоспеченого психолога «Як вдало вийти заміж», Аня твердо вирішила чим найшвидше діяти і одразу застосувати всі поради і побажання, хватить бути одній, засиділась вже «у дівках», бо чим старше стаєш, тим важче знайти другу половину: той примхливий, той егоїст, той взагалі дурний і надії ніякої немає на одужання мозку.
Отже, після так званого, тренінгу, вийшовши на вулицю з новим настроєм і, ніби, розпроставши крила для підкорення захмарних небес, Анічка стрімко подалась на роботу. І нічого так не хвилювало її: ні всесвітня криза, ні не виплачена за кілька місяців заробітна плата, ні передвиборчі перегони, як зустріч з новим, невідомим і таким вже рідним коханим чоловіком. Невідомий і рідний? Чи це можливо? Саме так! Першим пунктом тренінгу від «а-ля психолога» було – «напишіть на листку паперу, яким повинен бути Ваш ідеальний мужчина», а фантазії у нашої героїні хоч відбавляй! От і полетіли один за одним листочки паперу формату А4 дрібним шрифтом… Люблячий, ніжний, добрий, заможній, не питущий і т.д.
Очі горіли від задоволення, що ось, він, скоро з’явиться в її житті, такий як вона собі омріяла і всі пошуки скінчаться, всі тривоги та самотність залишаться десь в іншому житті.
День за днем на календарі відраховувались місяці. Перед очима промайнуло багато лиць, очей, посмішок… Але де ж він? Де ідеал мужчини, про якого обіцяв той розумний психолог? Все так чітко написано на папері?!!
Книга так захопила своєю простотою в сприйнятті і подальших діях, що до кінця Анічка не стала дочитувати, а в останньому абзаці були заключні та головні слова:
«Але не змінивши себе і не вдосконалившись – не варто чекати принца на білому коні, бо знайдете того на кого заслуговуєте!»

3

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

frolya2007

50
Коментарі: 6Публікації: 22Реєстрація: 31-08-2020

Вибір видавця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Вибір видавця (Квітень 2021)