Для голосування необхідно авторизуватись

ВИ ВІРИТЕ У ГОРОСКОПИ?

Розгорнувши улюблену шпальту однієї з найбільш популярних газет, відразу помітила гороскоп на майбутній тиждень. Щоб не прочитати – причини не бачила. В результаті, зіпсований на цілий тиждень настрій нагадував про себе кожного дня, адже, слова «стережіться, Вас чекає обман, конфлікт з керівництвом та негаразди в сім’ї» крутились в голові не залишаючи в спокої ні на хвилину. Що має статися? Від кого, що чекати?

Робота валилась із рук, ніби спеціально, в голові плутались цифри і скакали у звітах як білки. Все! Більше ніколи не буду випробовувати долю! І навіщо мені був потрібен той гороскоп? Жила собі спокійно, нічого не знаючи, що чекає попереду, а тут таке…

Терпіння добігало кінця, кожна дрібниця здавалась великою проблемою. І хто створює такі гороскопи? Й так не весело зараз нашим людям жити, а тут ще й гороскоп, як контрольний постріл.

Але, все що нас не вбиває – робить нас сильнішими! Після отриманої премії на роботі та виграної лотереї, мої набуті переживання розвіялись як ранковий туман.

Життя прекрасне! І насамперед треба вірити саме в нього, в ЖИТТЯ!

 

2

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

frolya2007

61
Коментарі: 6Публікації: 25Реєстрація: 31-08-2020

Вибір видавця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Вибір видавця (Квітень 2021)