Як хочеться полинути в дитинство,
Зібрати спогади в чарівний сундучок,
Де нас зима стрічала всіх гостинно,
І є у кожного маленький тайничок.
Отак би сісти в той самий автобус,
Що по засніженій дорозі повезе,
І прокрутивши, ніби дивний глобус,
Знайти минулого це місце осяйне.
Де так багато ласки і турботи,
Де, наче в казці, здійснювались сни,
У дивовижні вірили істоти,
Які в уяві затишно жили.
І заховатись в тих дитячих мріях,
Занурившись у спогадів куток,
Часом в складних життєвих сніговіях,
Знайти омріяний дитинства паросток.
