Для голосування необхідно авторизуватись

Тіні

Тіні…
Сюжети нам малюють тіні.
В складній картині
Сплелися чорно-білі плями,
Мов в павутинні.
Як розібратися у тім
Переплетінні?
Що справжнє, що уявне є?
І що є тіні?
Хто допоможе, як отій
Малій дитині?
Шукати правди ми, на жаль,
Самі повинні…
Напевно, легше, коли поруч з серцем є
Хрести натільні 
Й воскових свічок мовчазне
Палахкотіння.
А як немає?!?
Кволих рук лише одне
Тремтіння?…
То де шукати від тіней лячних
Спасіння?
Що ж?!… То є добре якщо є
Строкаті тіні.
Бо, звісно ж, не бува тіней,
коли нема світіння.
3

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Grytsyk

126
Коментарі: 44Публікації: 35Реєстрація: 08-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 14.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 12.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій