Тіні…
Сюжети нам малюють тіні.
В складній картині
Сплелися чорно-білі плями,
Мов в павутинні.
Як розібратися у тім
Переплетінні?
Що справжнє, що уявне є?
І що є тіні?
Хто допоможе, як отій
Малій дитині?
Шукати правди ми, на жаль,
Самі повинні…
Напевно, легше, коли поруч з серцем є
Хрести натільні
Й воскових свічок мовчазне
Палахкотіння.
А як немає?!?
Кволих рук лише одне
Тремтіння?…
То де шукати від тіней лячних
Спасіння?
Що ж?!… То є добре якщо є
Строкаті тіні.
Бо, звісно ж, не бува тіней,
коли нема світіння.
