Для голосування необхідно авторизуватись

Ой як же хочеться

Завжди лякали нас війною,
Аж хмари чорні завмирали,
Скосити погань би косою,
Що люто ввергнула кинджали.

Брудне повітря всі казали?
Біду примножили терміти,
Лиш попіл, після їх навали,
Безумні покидьки сусіди.

Сидять шакали на вершині,
Давно обжерлися мармизи,
Чи межі знають одержимі?
Вже ріки крові від загиблих.

Якийсь маразм на цій планеті,
Неначе демон неупинно,
Гребе під себе увесь Всесвіт,
Землян затіявши убивство.

Ой як же хочеться нам миру,
Та зараз щастя, вже сьогодні,
І тишу, нібито святиню,
Що згладить серця стук тривожний.

Бузок розквітне, як духмяно,
Вечірня зоренька всміхнеться,
Сріблясто встелиться на ранок,
Роса…і зійде враз веселка.

Ой як же хочеться нам миру…

9

Автор публікації

Офлайн 3 дні

Liza Bird

1 823
Коментарі: 798Публікації: 507Реєстрація: 30-12-2020

Золоте перо

Достижение получено 07.04.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 04.04.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 22.01.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

6 коментарів “Ой як же хочеться”