За лісом ліс, за полем знову поле,
І чи він є – реальності кінець?
А може не творився він ніколи?
А може так жартує Праотець?
А може все на місці і доречно,
І в кожної піщинки власна роль,
І світ оцей – дорога безкінечна
Із вузликами перехресних доль?
Думок на тему “За лісом ліс, за полем знову поле…”
Реальність безкінечна, як і Bаш талант. “І в кожної піщинки власна роль,” – це точно.