А за вікном у котре гудів вітер,
І падав дощ , і була громовиця.
І хтось читав рядки з маленьких літер,
Коли вогнем горіла блискавиця.
І пив хтось чай, горнувшись в покривало,
Читав літературу навмання.
І десь вовча на місяць завивало,
І зиркало маленьке совеня.
Десь листя опадало на асфальт,
Десь пили каву, довго розмовляли.
І було небо схоже на кобальт,
Десь пари до опівночі гуляли.