Кожен має щасливу вдачу:
Хтось в хатині, а хтось на дачі,
Хтось зі славою, хтось з грошима,
Хтось до друзів – а я до сина.
Він зі спокоєм, ти – із втомою,
Вона – з натрудженою долонею.
Всі із рідними, хтось – світ клином…
Хтось із донечкою, я ж – із сином.
Кожен має щасливу вдачу!
Я – від радості тільки плачу.
Я – потрібна, і я – єдина,
Маю щастя, любов і сина.

Думок на тему “Із сином”
Супер!) ” Кожен має щасливу вдачу…” Нехай росте синочок добрим і здоровим!)