Сидить сама, чомусь вона сміється,
Чи може плаче, чи мені здається,
Сама удома, і дитина спить,
Але душа у дівчини болить.
Сидить сама. І зачіску зробила,
І манікюр сьогодні відновила,
Душа відкрита – їй немає меж!
Красуня – що очей не відведеш!
Бокал вина до губ її торкнеться,
Тріпоче серце, як тріпоче серце!
Для нього все, щоб з розуму зійшов…
… А він додому зовсім не прийшов…

Думок на тему “Не прийшов…”
Так хочеться, щоб кохання завжди було взаємним!!!