Я грілась чаєм в знайомому кафе.
Надворі січень, сніг давно мете…
Ти підійшов, із кавою присів,
Мій телефон настирливо просив.
Роздратував від кави аромат.
Ти сік мені приніс «Фруктовий сад»…
Не дам я номер свій, ти так і знай,
До речі, в мене в чашці стигне чай…
Я думала, що все в житті стерплю,
Та чорний шоколад я не люблю!
Не проводжай, дойду я і сама,
Надворі ожеледиці нема!
Це ж треба… А колись була сама…
Таке ж кафе було, така ж зима…
І мрії про любов і теплий чай,
Та не просили телефончик, зазвичай…
Тепер у мене є своя сім’я,
І впевнено скажу – щаслива я!
І коли вже стала не сама,
Відбою від мужчин мені нема!
Ніхто більш не потрібен із мужчин,
І в мене є на це аж 100 причин:
Коханий знає про мій чай-парад,
І що люблю МОЛОЧНИЙ шоколад!)

Думок на тему “Я грілась чаєм в знайомому кафе”
Читала з усмішкою…) Щасливого сімейного життя!