***
Біль вбиває все живе в душі,
Біль блокує всі пориви серця.
Те, чого так хочеться мені
Примхою для інших лиш зоветься…
Зовсім непомітно усміхнусь,
Ніжно обійму — та не торкнуся.
Правду, лише мовчки розкажу,
І піду… відвертості боюсь я…
***
…І лише тінь пронизує до крихти,
Все тіло огортаючи пітьмою.
А почуття ховаються все глибше…
The end війні — душа захоплена тобою!
***
Я намагаюсь знову все забути.
Втекти туди, де спогадів немає.
Минулого не можем повернути,
Та моє серце, все одно, страждає.
Така от в мене доля — безнадійна —
Тинятися по світу цілу вічність.
Колись, можливо, знову стану вільна,
А зараз хочу лиш твою присутність.