Ты не верь в гороскопы, они лишь предлог,
Чтобы стать несчастливым не раз,
Звёзды выше людей, но над звёздами Бог,
Звёзды Богу ничуть не указ.
Верь в себя и иди, несмотря на дожди,
Только вера твой меч и твой щит,
Не пытайся узнать, что там ждёт впереди,
Бог о будущем честно молчит.
31.05.2021

6 коментарів “Ты не верь в гороскопы”
Так и есть, что впереди не дано знать.Мудро!
Приємна правильна думка поета, що до гороскопів. 👍 Над нами зорі не мають влади.
Тільки Бог.
Глибокі, мудрі слова.
Дякую, Лізо!
Дякую!!! Мені знадобилося кілька років, щоб в цьому впевнитися! Тільки Бог напевно знає, що і коли має бути. Треба лише вірити і довіряти Йому.
Дякую за цей чудовий вірш, сповнений правди життя!
Дякую, Наталія! Дякую за увагу і за Вашу вдячність!!!