Як добре влітку в лісі,
Почути спів пташок,
Відчуть з землею близькість,
Піймать до рук пушок.
Вдихнуть на повні груди,
Всі пахощі лісні.
І миттю опинитись,
Думками увісні.
Де знову, як в дитинстві,
Ти мов мале дитя.
Босоніж по травичці,
Біжиш в далеку даль.
І пахощі знайомі,
Ти взмозі враз відчуть.
Як добре, що в дитинство,
Ми можемо пірнуть!