Соловейку каже півень :
“Кращий я за тебе співом,
Зранку всіх я підіймаю,
Навіть сонечко вітаю.
Ти ж співаєш по ~простому,
Навіваєш сум і втому,
Як усі лягають спати,
Починаєш ти співати.” ~
Соловей не вихвалявсь,
Лише мовив тихо:
” Мова кожного із нас
Гарна та велика.
Я співаю від душі,
Хоч і по~простому,
Бо рідніша на землі
Солов’їна мова!”
Cолов’їна мова