Крик у небі розбудив мене
Я прокинулась,в голові думки.
Зараз хочу я лише одне:
” Де ж ті кляті сірники?”
Дістаю цигарку
Підпалю і жду
Як же це не гарно
Я сиджу й палю.
Вийду я на вулицю
Босоніж на дощ
Листя тихо молиться
Й стукотіння лоз
Як заснути знову
Коли сон не йде?
З ким вести розмову,
Може біль мине?
Змокла ось цигарка
Кину я палить
Буде дуже гарно
Довше буду жить.
(1999р)