А бруд лишився, не зовні, всередині.
Туди ж так просто з милом не залізти!
І вчинки і слова твої огидні
Назад у часі не легко повернути.
А, може, ти не знав що є прямолінійність
коли ти свою думку відверто видаєш.
То лиш тобі вважається за щирість,
коли тебе спитали :” а що ти думаєш?”
За щирість не вважаються принизливі слова.
Коли із негативом промовив їх услід.
Коли тобі начхати на людські почуття.
То це лише безтактність, але не щирість слів!
(01.08.2018)