Найголовніший дар, – життя!..
Свобода, воля, радість ,почуття..
З цього складається прекраснеє життя…
На повні груди дихати так солодко,
Буває кожен подих наче золото…
Яскраве світло, сонце і тепло
Так добре ще ніколи не було..
Вставати зранку бачити іскру очей
Що найрідніші в світі, о прекрасний день!..
І чути подих та серцебиття..
За це можу віддати я своє життя..
Любити так як може не любив ніхто,
І жити , просто жити, – пішки йти мостом..
Вставати зранку, слухати мелодію,
У людях всіх побачити добродіїв..
І бути вдячним за усе що є,
Найголовніший дар – життя, – бери, воно твоє!…
Не поспішати, не кричати і не плакати..
А просто бути і кохати, серцем бачити..
Любити так, – що не помітити ніяких вад..
Життя – чудовий і грайливий водоспад…
