ПОЕМА-АПОКРИФ в 3-х ЧАСТИНАХ
ЧАСТИНА ІІ
Господи, Господи,
Господи Ісусе Христе
Ти наказав Господнім Янголам
Вилити із чаш Гніву Господнього
Кров страждань Господа
На кривавому хресті Голгофи
В буремний простір Океану,
Де в центрі – мармурова скеля,
Що схожа на кремезну людину або
Розлюченого і голодного звіра…
Цей звір, або людина, це Сатана,
Улесливий, наче липовий мед – Сатана,
Сатана сам себе призначив Царем Всесвіту.
А живе Сатана в безодні тьмяній Пекла
І полюбляє дивитись Сатана
Зоряної ночі на себе в дзеркало…
Як же виглядає на обличчя Сатана ?
Він так схожий на звичайну людину:
Енциклопедист, знавець наук, історії та філософії,
А страхається єдиного на цілому світі –
Золотого Господнього храму Господа Ісуса,
Лякається улесливий Сатана Господа Ісуса,
Господа, що прийняв на себе всі гріхи Світу,
Лякається Сатана Господньої Любові до людей…
Тому вночі, коли темрява густіше землі
Полюють слуги Сатани та і сам Сатана
На самотніх людей, на бідних людей,
Штовхаючи цих людей до скоєння гріхів,
Штовхаючи мільйони людей до смерті …
« І цю силу улесливого і лукавого Сатани
Пізнають століттями такі довірливі люди,
Що Сатана потирає від задоволення руки,
Але я відрубаю ці руки мечем двосічним…»,-
Так говорить мені грізним голосом
В Царстві Небесному, що так близько
На скелі гранітній, сам Господь Ісус Христос –
Праведний Цар Царства Небесного.
А на голові Господа – золота Корона Спасіння,
А поряд з Господом Ісусом я бачу, бачу
Господніх Янголів, які руками – крилами
Тримають мідяні чаші Господнього Гніву…
І я знову чую блискавицю Господнього голосу :
« Сатана ще побачить обличчя Господнього Гніву,
Хай краще ховається в Царстві Пекла,
А то Гнів Господній добереться і в Пекло,
І випалить Пекло до останньої травинки…».
Господи, Господи, Царю Небесний,
Що царюєш в Царстві Небесному
На золотому троні, що оздоблений золотими зорями,
Врятуй людей, самотніх людей, бідних людей
Від Царства гріхів, Царства конаючого Сатани,
Сатана помирає, помирає в тьмяному Пеклі…
Господи, врятуй людей Господньою Силою Життя,
Вічного Життя в Царстві Небесному,
Вічного Життя в Новому Єрусалимі ,
Де праведні люди і Господь Ісус Христос
Будуть жити разом навіки вічні …
СЛАВА ГОСПОДУ!
***
26 липня 2007 року.
Київ.
Автор – Валерій Кучеренко.
ІЛЮСТРАЦІЯ : Господній Янгол Художник- Валерій Кучеренко. 2008 рік
(Далі буде)

Яскравий коментатор
Достижение получено 30.09.2020Титул: Яскравий коментатор