Поема-апокриф в 3-х частинах.
ІІ ЧАСТИНА
Я бачив
Очима серця
Останні хвилини,
Останні секунди
Земного життя
Господа Ісуса
На хресті Голгофи,
Кривавому хресті,
Коли Господь Ісус
Закричав у відчаї,
Синівському відчаї
До Небесного Батька :
« Боже мій,
Боже мій,
Нащо ти
Мене покинув ? »…
Від цього надлюдського
Христового крику
До Небесного Батька
Здригнулись скелі,
Здригнулись
Могутні дуби,
Ламаючи віття,
Здригнулись
Польові квіти,
Червоні,
Рожеві,
Блакитні….
Нарешті – здригнулись люди,
Мізерні люди –
Вбивці Господа Ісуса
І закам’яніли у мовчанні…
І Небесний Батько
Закам’янів у мовчанні
У Царстві Небесному
На золотому троні…
2
А на грішній землі
Римської Імперії
Ніхто не плакав
Після розп’яття
Господа Ісуса,
І лише матір Христова –
Діва Марія,
Захлинаючись сльозами,
Пригадувала
Як сміявся дитиною Ісус,
Як пригортався ніжно
Обличчям просвітленим,
Малими рученятами
До матері рідної,
Промовляючи
Перші слова: «Мама»,
« Мама Марія »,
« Кохана мама » …
І раптом Діва Марія
Зрозуміла
Очима серця,
Серцем матері,
Що помер її син,
Коханий син –
Господь Ісус
На хресті Голгофи…
3
Я бачив
Очима серця
Розіп’ятого
Господа Ісуса
На хресті Голгофи
В останні секунди
Його земного життя
І народження всевічної
Господньої Слави…
Я знаю, знаю,
Що цієї миттєвості
Господь народився
У серці моєму
Стражданням Господа
На хресті Голгофи,
Живим Богом,
Коханим Богом,
Сином Людським,
Господом Мужності,
Господом Любові,
Господом Правди,
Господом Справедливості,
Господом віри непохитної,
Господом, що
Не покине мене
У годину горя,
Годину смерті моєї,
Господом, що
Не покине Україну,
Коли Україна рідна
Буде кричати:
« Боже мій,
Боже мій,
Не покидай нас,
Тебе благаємо …».
СЛАВА ГОСПОДУ !
***
23 червня 2007 року.
Київ.
ІЛЮСТРАЦІЯ: Господь Ісус Христос на кривавому хресті Голгофи. (Портрет Душі). Художник Валерій Кучеренко. Київ. 2009 рік.
( Далі буде)

3 коментарі “ГОЛГОФА. Частина ІІ”
Живим Богом,
Коханим Богом,
Сином Людським,
Господом Мужності,
Господом Любові,
Господом Правди,
Господом Справедливості,
Господом віри непохитної,
Ці рядки особливо сподобалися. Ви нагадали читачам про те, якими хоче бачити Бог людей.
Твір показує як Бог хоче що ми ставилися до нього і любили його. 👏👏👏
Щиро дякую, любі друзі за Ваші коментарі до поеми “ГОЛГОФА”, яка була особливим періодом у моєму житті