Замерзло серце, стало кригою.
Душа від холоду тремтить,
Лиш погляд в відчаї відлигою,
Коханням іскрою горить.
Чи не погасиш ти кохання це?
Чи не згорю я в нім сама?
Не раз не сплю я до світання –
Душа, що в полум’ї згора
.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗамерзло серце, стало кригою.
Душа від холоду тремтить,
Лиш погляд в відчаї відлигою,
Коханням іскрою горить.
Чи не погасиш ти кохання це?
Чи не згорю я в нім сама?
Не раз не сплю я до світання –
Душа, що в полум’ї згора
.
Думок на тему “Душа, що в полум’ї згора”
класно…гарний вірш