Ішов якось Никодим.
Йото кума перестріла.
Привіталася із ним
Й ледве не зомліла:
-Запах явно не халви
(Скривилася Векла),
А ніби нанюхались ви
“Ароматів”з пекла…
-Це я,кумо(скажу вам),
Вірусу не допускаю.
П’ю горілки двісті грам
Й прянощі вживаю.
До рецепту я вже звик
(Може,й вам згодиться):
Цибуля,перець і часник
Ще й гостра гірчиця…
Лиш поїм харчі сії-
Захисти вмикаються,
Бо носії й неносії…
Подалі тримаються…
2 коментарі “Кумів рецепт”
))))))))))))))))))))))))))
Актуальні жарти👍
😊😁😁