Себе щасливим можна уявити,
Та за хвилину цю уяву губиш…
Любов – частіше здібність полюбити,
А не заслуга тих, кого ти любиш!
ЛЮБОВ – ЧАСТІШЕ ЗДІБНІСТЬ ПОЛЮБИТИ!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Себе щасливим можна уявити,
Та за хвилину цю уяву губиш…
Любов – частіше здібність полюбити,
А не заслуга тих, кого ти любиш!