Якось у суботу
Прибіг дід Єршов:
-Пішли на охоту
(По тебе зайшов).
* * *
-Ого!Це чий слід?-
Спитав у партнера.
-Сікач(сказав дід);-
Не менше центнера.
Іди вперед по сліду,
А я…навпаки строго.
-Так ти злякався,діду
(Глянув на старого)?
-Ні.Я не боюся
(Пояснив Єршов)-
Просто подивлюся…
Звідки він прийшов!