Дві бабусі у мене було
І обидві Явдохами звались,
В березні приїздила в село,
Щоб з Днем Ангела їх привітати.
Стільки мудрості мали вони
Та пісень знали дуже багато,
Приказок і дотепних й смішних,
Закінчили ж всього кілька класів.
Від них пахло парним молоком
Та медами з акації й гречки.
Тут таке відчувала тепло,
Все погане було так далеко.
Щонеділі до церкви ішли
Помолитися, свічку поставить.
А які вже варили борщі!
І за вуха від них не відтягнеш.
До бабусь, як на свято душі
Часто-часто ішла на гостини.
Світлий спомин про них залишивсь –
Двох жінок із сільської глибинки.
2016 р.


Думок на тему “Дві жінки з сільської глибинки”
Дуже мило