(“Гибель планети” жартівлива гумореска)
Погода змінюється швидко
Планету трусить, наче з бодуна
Ні, не наводжу друзі хайпу
Та певне нам усім хана…
Можливо , просто я жартую
Щось сумно стало, так бува
Піду бабло зніму з кредитки
Й куплю гуцулам всім човна
А за вікном дощ накрапає
Ще вчора, жарило нас всіх
Невже ніхто не помічає?
Що це давно уже не сміх
Планету гробимо щороку
В кишенях більшає бабла
На Марс не ступимо ні кроку
До поки дише ще “Земля”
Ми знову винайдем корону
Нового виберем царя
Ну а вже потім, все для сміху
До біса висушим моря…
Яка мораль цієї байки?
Придумайте уже самі
То літом носимо куфайки
Й радіти будемо зимі…
07.07.2020.
#ВіталійПрокопович
#віршіукраїнською
#поезіяукраїнською
#поетичний_щоденник
#планета
