Раз кум до”зубного”
Кутній пішов видаляти
(Розболівся він у нього-
Не давав і спати)…
Як побачив бор-машину-
Нервуватися почав…
Подумав лікар із хвилину,
А тоді таке сказав:
-Ось…спирту стакан
Вам для хоробрості даю.
Залпом випив кум Іван
І промовив річ свою:
-Оце сміливості напер
“Напій”від ніг до чуба!
Хай хто спробує тепер…
Тронуть МОГО зуба!!!
Думок на тему “Як кум був у зубного лікаря”
Підбадьорює байка 😅👍👍