Романтики живуть на цій планеті,
Що вірять у кохання нереальне,
Ці якості бувають у поетів,
Багатий світ незвіданих уявлень.
Думки їх, мов метелики витають,
Уміють у світанок відчайдушно,
Сріблястого додати водограю,
Щоб сонячний іскрився візерунок.
Він зітканий з яскравого кришталю,
І щастя випромінює безмежно,
Злі яструби збираються у зграю…
Та райдугу лякати, все ж даремно.

2 коментарі “Романтики”
Як гарно!!! Ваша творчість – це просто Чудо
Дуже дякую!Ваші коментарі надихають!