Як дихає спішно планета,
Буває, здригнеться від болю,
Тож люди, лишають блаженства,
Хоч сонце… лікує потроху.
Біду… відчуває завчасно,
Хвилюється, вітер покличе,
Він хмари розвіє, мов янгол,
Повік називає сміливець.
Так любить поля, де є квіти,
Піснями пташки забавляють,
Неначе згадає… сни світлі,
Солодкі… з біблійного Раю.

6 коментарів “Планета”
Як гарно!!!
Дякую Наталія!
Поезія дуже дискусійна, зокрема, про Зло…Варто подумати. На мій погляд, Добра більше. Але сподобалась в цілому Авторська концепція вірша, сюжет, асоціативність. Але над поетичною формою треба подумати, є зриви ритму вірша. Думаю, що необхідно зробити нову версію вірша. Бажаю нових творчих пошуків.
Дякую пане Валерій, буду працювати.
Лиза, очень трепетно описан образ Земли как живого существа, у которого есть Сердце. Очень понравилось!
Спасибо большое Катя!