Для голосування необхідно авторизуватись

Навіщо…

Весну я зустрічала не з тобою,
Та чула соловейка до світання,
Тож ночі зорянисті йшли з росою,
І місяць усміхався на прощання.

А літо пролітало, не встигала,
Зловити всі миттєвості пригожі,
Забувши про улюблені бажання,
Близьким лиш дарувала дні невтомні.

Задуматися осінь підказала,
Ледь листячко опало, й задощило,
Життя, мов пломенистий фотоспалах,
По колу закружляло з переливом.

Навіщо пригадалося, навіщо!
Знов маків цвіт розквітнув і проймає,
Найперше почуття, все так магічно,
Зігріло чистотою, як останнє.

10

Автор публікації

Офлайн 3 дні

Liza Bird

1 823
Коментарі: 798Публікації: 507Реєстрація: 30-12-2020

Золоте перо

Достижение получено 07.04.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 04.04.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 22.01.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

4 коментарі “Навіщо…”