Листви яскрава втіха,
Ще гралась жовтим сяйвом,
Зима прийшла без снігу,
Усе змінилось з часом.
Життя у цьому ритму,
Немовби миттю плине,
Відчувши тільки днину,
Ось пролетів і тиждень.
Пора набрала чинність,
З’явилась тихо знову,
Сховала осінь в скрині,
Хоча б помітить спробуй.

4 коментарі “Осінь пішла”
Гарно і дуже актуально
Дуже дякую Наталія!
Хай зранку все похмуре небо,
злий вітер ніч всю завивав…
Та “розкисати” все ж не треба!
Ану ж бо, він для змін настав?
Дякую Юрій!