Для голосування необхідно авторизуватись

Після спеки дощ пронісся

А після спеки дощ пронісся,

Рясненький, гримливий недовго,

Босоніж хочеться пройтися,

Калюжами теплими просто.

Згадалося дитинства часи,

Життя без турбот і печалі,

Та хліба найдобріші шматки,

Щоб гайда по полю, все далі.

Природа, мов була оберіг,

Хіба за нас боялись рідні,

Неслися в той далекий забіг,

На цілий день веселі діти.

Швиденько літечко пробігло,

Всі забавки, що просто неба,

Світило сонечко нам ніжно,

Щаслива, все ж пора далека. 

12

Автор публікації

Офлайн 3 дні

Liza Bird

1 823
Коментарі: 798Публікації: 507Реєстрація: 30-12-2020

Золоте перо

Достижение получено 07.04.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 04.04.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 22.01.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

6 коментарів “Після спеки дощ пронісся”