Надворі ж бо стоїть липнева спека,
Хоча і вітер також повіва.
Хоч пору цю і полюбляє дехто,
Для мене прохолода – то бальзам
На поетичну та ліричну душу,
Дихати свіжістю люблю після дощу,
Із гілки крапельки легесенько так струшу,
Красу оцю у серденько впущу.
2021 р.

