Коли прокинемось з тобою на світанку,
Зварю смачненьку й ароматну нашу каву,
З чудовим ранком привітаю і в горнятку,
Мов сонце ніжне заіскрить напій відразу.
Любов’ю щедро заряджу на день прийдешній,
Хвилинку кожну відчувати будеш завше,
Тож дотик звісно мій невидимий, таємний,
Він поряд, ніби укриває тихо ангел…
Летіти хочеш ти додому, де так тепло,
На острів щастя, там живе твоя кохана,
Вона чекає, це, мабуть, і є блаженство,
Красива жінка, дорога й така жадана.

Думок на тему “Острів щастя”
яке це прекрасне відчуття- знати що тебе чекають)