Кохаємо не тих
Кохають нас не ті
Замовчуєм свій гріх,
Лиш в тиші шепотінь.
І мріємо у снах,
І віримо в дива,
І пишемо в листах
Шалених мрій слова.
Частіше ми не з тими,
Частіше ми не там…
Клянемося німими
Вустами небесам.
Для голосування необхідно авторизуватись
okКохаємо не тих
Кохають нас не ті
Замовчуєм свій гріх,
Лиш в тиші шепотінь.
І мріємо у снах,
І віримо в дива,
І пишемо в листах
Шалених мрій слова.
Частіше ми не з тими,
Частіше ми не там…
Клянемося німими
Вустами небесам.
Думок на тему “Кохаємо не тих”
на жаль так. часто ми не з тими.. а втім, це ж ми самі робимо вибір.свідомо