Любов пізнати до кінця…
Це неможливо, та й не треба.
Бо як пізнаєш – в небуття
Полинуть мрії птахом в небо.
Любов не випити до дна…
Бо дна земна любов немає,
Бо те похмілля опісля
Жорстоко долю твою згає.
Любов не взяти у полон…
Як полонити невагоме?
Як доторкнутись тих долонь,
Які лікують душ надломи…
Любові ми даєм життя
На день, хвилину, може вічність…
Не відпускай ці почуття –
Даруй, як святість та величність.


2 коментарі “Любові”
супер.
Дякую! Лумки,думки,думки…