«Чому пішов?
Куди подався?
Кого знайшов?
За що продався?
Чи так погано все було в житті?
А може, ти усе придумав?
Чи будеш й далі все туди ідти?
Де краще тобі буде думать?
Який ти шлях обрав собі?
Якой дорогою прямуєш?
Що робиться в твоїй душі?
За чим ночами ти сумуєш?
Мовчиш?
Про що міркуєш?
Чому постійно ти кричиш?
Відповідать не хочеш, ні?
Прийняв, ти рішення своє?
Ти впевнений?
Про все подумав?
Тоді вперед ?
Чи все ж назад?
Вагаєшся?
Тремтиш?
Ти плачеш?…
Чому все так?
Що ж ти накоїв?
Навіщо так все руйнувать?
Зробив в житті своїм помилку?
Тепер будеш все виправлять?
Нарешті, зрозумів?
Готовий?…»
Таких питань є бескінечність,
І відповідь у кожного своя.
Та поки ти живеш, то маєш встигнуть,
Бо швидкоплинне в нас життя!
Думок на тему “«Дай відповідь собі…»”
так, життя в нас швидкоплинне…на жаль…. і потрібно багато встигнути