Вислизаєш…
мов теплий сонячний.
Неквапливо…
потроху… повагом…
мов хмаринкою невагомою
пропливаєш крізь мене…Боляче.
Я хапаю тебе за гудзики.
За волосся. За руки. Втомлено
розумію, що тільки друзями…
А, за друзів давай помолимось!
Вислизаєш…
Чіпляю усмішку
на вуста пересохлі й змучені.
Як колючками,
тільки поглядом,
Зачіпаємо одне одного…