Мене пробач, що я така з тобою, у тобі…
Що випробовую на міць моральні сили,
Коли, в нікому невідомій боротьбі,
Відлюдники-амбіції терори пережили.
Знаю, що важко бачити релігію в мені
І суперечити чужим уявленням про вічне…
Ти б всім оту конфесію представити хотів,
Щоб висміяти світ брехливий і цинічний.
Бо свою зорю святу ти тайно бережеш,
Ніхто в фіктивне вірити тебе не змусив.
І підчас пошуку небесних меж,
Мене не проміняв на бісові спокуси.