Не було в нас із нею нічого.
Ми не були навіть заручені.
Та у ній так багато мого.
І чому груди, мов розсіченні?
І вона не мені обіцяна…
Просто затишно поруч сидіти.
А без неї якось вітряно.
І нема кому нести квіти.
Не було в нас із нею нічого!
Все, що чуєте, просто розмови.
Та у ній так багато мого…
А в мені так багато любові…
Фото з мережі
