••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Я отняла себя в него
Сегодня утром я хочу побыть одна!.
Все так печально и немного грусно.
Ты смотришь прямо, прямо мне в глаза.
А мне бы в душу посмотрел, ну хоть немножко.
Так было раньше, в етом я права.
Ты приходил с улыбкой, уходил серьезный.
А мне хотелось чуточку тепла.
Я же ведь девушка, мне просто нужна ласка.
Сегодня утром я немного поняла
Я отдала тебе, себя всю без остатка.
Тебе любовь была же не нужна.
А я дарила, я бросалась сладко.
Сегодня я была ж скупа.
А ты смотрел не знал что происходит
Ты только чуствовал что я была другой
И голос мой же не был вдоволь гладкой.
-Ты просто уходи а я хочу побыть одна.
-Ты хочеш чтобы я оставил?
-Не знаю, думаю наверно да!
В твоих глазах мелькнуло понимание.
-Что происходит, ведь я могу уйти.
Он думал я же брошусь в дверь
Поймаю же его за руку.
А я ведь просто отвела глаза.
И он ушол, оставел мне же муку.
Сегодня утром я отняла себя.
В него я отняла себе вернула.
Хотел без чуств? Ну что ж я поняла.
По твоему тепер играть мы будем.
Ты постучался в мою дверь как гром.
Стучя руками больно и до крови.
-Чего тебе отчужно протягла.
Его лицо было печальним, грусним.
-Я так скучал, ты трубку не брала
Я просто улыбнулась – Что ж так вышло.
И новий взгляд пронзил меня потом слова.
Он грусно улыбнусля, затем сказал – люблю тебя.
Как мало нужно чтобы понять себя.
Всего чучуть побыть же в одиночку.
Ты понял ето лиш когда ушла.
Ну что ж значит так было нужно.
- ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Я вирвала себе у нього
Сьогодні зранку я залишуся одна!
Усе так сумно, дуже так тривожно.
Ти в очі дивишся мені
І не тоті слова. Далеко не тоті які потрібні.
Так було завжди в цьому я права.
Ти завжди приходив сміявся, йшов серйозний.
А я хотіла тільки лиш тепла
Я просто дівчина, я просто хочу ласки.
Сьогодні зранку зрозуміла я!
Що віддала тобі себе всю без остатку
Тобі ж цього не треба було, ні
А я кидалась, я так хотіла гладко
Сьогодні я була скупа
А ти дивився і не розумів печалі
Ти тільки но відчув що я була не та.
І голос мій не був такий солодкий
-Ти просто іди, я хочу вже сама
-Ти хочеш що би я залишив?
-Не знаю, думаю напевно так!
В твоїх очах побачила я здогад
-Що це ти робиш, я можу піти.
Він думав що я підбіжу
Що від дверей його відірву силов
А я лиш тільки очі відвела
І він пішов залишив за собою тугу
Сьогодні зранку, я забрала себе
У нього забрала, собі вернула
Ти не хотів любити, що ж це зрозуміла я.
Тепер по твоєму ми грати будем.
У двері ти постукав наче грім.
Стояв там довго, кулаки до крові.
-Що хочеш ти, відчужено спитала я
А на обличчі в нього тільки біль і втома.
Я дуже скучив, ти трубку не брала.
Я просто посміхнулась, – що ж так вийшло.
І щось нове пронзилось там в очах
Він дивно посміхнувся, з сумом на устах промовив – я кохаю.
Як мало часу треба, щоб зрозуміть себе.
Всього не довго в самоті побути.
Ти зрозумів себе, як тільки я пішла.
Ну що ж значить тек треба було!